Το νηπιαγωγείο μας

Εδώ θα βρείτε τα νέα μας, τις ανακοινώσεις καθώς και διάφορες πληροφορίες για το Νηπιαγωγείο μας και το Εκπαιδευτικό Προσωπικό του εκάστοτε έτους.

ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΕΓΓΡΑΦΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧ. ΕΤΟΣ 2024-25

Εκπαιδευτικό Προσωπικό 2023-2024

Σχολικό έτος :2023-2024

Προσωπικό
Κουλεντιανού Ευγενία Προϊσταμένη του Νηπιαγωγείου
Νηπιαγωγός 2ου Ολοήμερου τμήματος

Μπαρμπατζά Αλεξάνδρα Νηπιαγωγός 2ου Ολοήμερου τμήματος

Καρτσιώτη Αικατερίνη Νηπιαγωγός 1ου Ολοήμερου τμήματος

Τσιρώνη Θωμαή Νηπιαγωγός 1ου Ολοήμερου τμήματος

Παναγιώτου Αικατερίνη ΠΕ 06 Αγγλικής Γλώσσας

Κουμή Ιωάννα ΠΕ23 Ψυχολόγος

Κουτρούπη Ελένη ΠΕ30 Κοινωνική λειτουργός

Λειτουργία ιστοσελίδας

Σας καλωσορίζουμε στην ιστοσελίδα του νηπιαγωγείου μας!

Σκοπός της δημιουργίας αυτής της ιστοσελίδας είναι να μπορούν να γνωρίσουν οι γονείς πως λειτουργεί το νηπιαγωγείο, τι στόχους έχει και τι είδους δραστηριότητες πραγματοποιούνται. Οι μαθητές θα μπορούν να δουν το σχολείο τους στο διαδίκτυο και τα έργα τους δημοσιευμένα, ώστε να μπορούν να δείξουν το σχολείο τους σε συγγενείς και φίλους. Στην ιστοσελίδα μας αναρτώνται μερικές ενδεικτικές δραστηριότητες σε μορφή φωτογραφίας ή βίντεο. Στις φωτογραφίες και στα βίντεο τα πρόσωπα και τα επώνυμα των παιδιών κρύβονται για λόγους προστασίας προσωπικών δεδομένων. Δίνονται κάποιες χρήσιμες πληροφορίες για τους γονείς, ενώ για τα παιδιά έχουμε αναρτήσει διασκεδαστικά εκπαιδευτικά παιχνίδια. Απευθυνόμαστε και σε όλους τους συναδέλφους, νηπιαγωγούς και δασκάλους και είμαστε ανοιχτοί σε κάθε μορφής επικοινωνία για να ανταλλάξουμε απόψεις και ιδέες.

Για οποιαδήποτε απορία μπορείτε να μας στείλετε μήνυμα χρησιμοποιώντας τον παρακάτω σύνδεσμο.

Καλή περιήγηση!

H ιστορία του Νηπιαγωγείου μας

Διαβάστε ένα σύντομο ιστορικό του σχολείου μας, γραμμένο από τη Διευθύντρια του Νηπιαγωγείου μας.

mainbuilding1